< سلام مهمان _ لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و حتما لینک فعال سازی که ایمیل می شود را اجرا کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن از جمله دیدن لینک و عکس و البوم .. استفاده کنید.

تبلیغات انحمن هنرمندان موسیقی اذربایجان

اموزش کاملترین رقص آذربایجان ی دی های کامل جئیئ اذری
تلگرام اموزش رقص ، گروه کانال رقص گروه تلگرام موسیقی اذربایجان
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خودآموزرقص اذری در منزل
من واقعیتش امکان کلاس رفتن ندارم ، یعنی فرصتش رو هم ندارم ، بنابراین بسیار مشتاقم که بتونم حداقل 10 حرکت عمده رو با دانلود یاد بگیرم که اگر جایی خواستم رقصی داشته باشم ، بتونم روش اسم رقص بگذارم و فقط ادای رقص آذری رو در نیارم ، از نظر من رقص آذری حرمت داره نباید اون حرمت رو شکست وقتی آدم بلد نیست نباید برقصه
پاسخ
مرسی از فیلم آموزشی . زیبا بود.
پاسخ
بله باهات موافقم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سلام
من متاسفانه لینک ها نمی بینم که بتونم دانلود کنم
من خیلی دوست دارم دانلود کنم.. Sad
پاسخ
سلام,من نه آذرى ام نه چيزى از فرهنگ آذرى ميدونم,رقصشو تا حدودى بلدم فک ميکردم ميتونم با کمک سايت شما بيشتر ياد بگيرم ولى سايتتون خيلى مسخره ست!!!چون انگار يجورايى قوميت پرست شده و تا آذرى نباشى و مطلب جديد در موردش نذارى نميتونى از مطلبش استفاده کنى و اين خود خواهى!!بى معنيه
پاسخ
fht متاسفانه بعصی ها فکر می کند همه بدهکارشون هستند - دوما سر اشپزی یا تخمه شکستن مطلبی را می بینن و دقت نمی کنند--- عملکرد کاربر چه ربطی به سیاست کلی سایت دارد ؟ یک کاربری امده لینک گذاشته شرایط خودشم گذاشته طبق قوانین انجمن که در هنگام ثبت نام باید دقت می کردید تخلفی هم انجام نداده / شما هم می توانید وقت و هزینه بزارید و پستی باز کنید و در قو.انین پست خودتان بنویسید باید 100 تا مطلب از مثلا اپزی یا مسکری یا .... بنویسید تا امتیازتان بیشتر شود / در کل این پستس که باز شده توسط کاربری عادی مثل شما باز کرده و شرایط خودش را گذاشته . اگر مشکلی هم دارید بهتره در پیامی به خود کاربری که پست را باز کرده پیام بدید / در مورد مطلب اخرتان این سایت اذربایجان می باشد و افتخار هم می کنیم اذری هستیم و یکی از برترین فرهنگ و زبان و تاریخ و سنن و موسیقی و.... را داریم /قومیت پرست در کل ببینید مشخصه کدام فرهنگ و زبان را سوار ما کرده اند

سلام در اول انجمن روی لینک و عکس کلیک کن می بینی
پاسخ
ممنون
پاسخ
Ad54ad S11 Heart Omid2
(02-10-2013, 01:58 AM)hakan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[undefined=undefined]من مجموعه اموزش رقص که خود اموزرقص اذری برای خانم و اقا و نوجوان ها.  جدا از ان اموزش رقص دونفره و عروس داماد کامل تر ازاین  فکر نکنم باشه  نوع موزش با اینکه یک کلمه اذرینمی دانستم  روشن واضح بود .  من خود معلم اموزش شده ام . کسی خواست پ خ بزنه  اموزش می دهم  .  من در کامپیوتر ریختم 33 تا سی دی تصویری شد  و . Big Grin    دوستانی که میخواهند اموزش رقص به صورت کامل باد بگیرند پیشنهاد می کنم حتما ببنند و قیمت هم بسبار مناسب است . برای دانلود هم نمونه ای درپست گذاسته اند
لینک نمونه از خانم سارا  که جا داره از ایشان  بابت معرفی این محصول  تشکر کنم

مهدی پاسخ برای تهیه  ادرس و عکس زیر کلیک کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهت دانلود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان